חדש באתר!

הספר ״איך לגדל ילדים שאוהבים לאכול״ מאת שירנקה ועומר מילר במכירה מיוחדת לחג הפסח!

הספר מגיע עם שליח עד הבית.

150 ₪ כולל משלוח

לכבוד חודש הספר הישראלי
הספר שלנו במחיר מיוחד

99 ₪ כולל משלוח

500 עותקים אחרונים

הספר החדש של עומר ושירן מילר מנסה לענות על השאלה: איך לגדל ילדים שאוהבים לאכול?
נקודת המוצא של המילרים היא שהנאה מאוכל ומבישול לא רק קיימת וטבועה בכולנו מגיל צעיר, אלא היא גם הדרך הטובה ביותר לחבר משפחה, לחנך ילדים וליצור זכרונות. במסגרת ההבנה הזו המטבח הוא החדר החשוב ביותר בבית. שם מבלים בני הזוג עם הילדים שלהם, משחקים, מגרים להם את הדמיון, וחושפים אותם לטעמים ולמרקמים.

ילדים מתנהלים בעולם עם סקרנות טבעית ורגישויות קולינריות בדיוק כמו מבוגרים, רק שאצל ילדים בלוטות הטעם מתפתחות אחרת ולאט יותר. הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות כדי לגדל ילדים שאוהבים לאכול הוא קודם כל לא להפריע להם.

מעבר להנאה מאוכל, המטבח הוא המקום שבו מפעילים את כל החושים. באמצעות העבודה במטבח ילדים משכללים את הכישורים המוטוריים שלהם. הם מפתחים ביטחון ועצמאות ולומדים כיצד לשמור על סדר, ניקיון ובטיחות. וכן, במטבח הם גם לומדים להגיד "לא. לא טעים לי" – לזהות את הרצונות שלהם ולנקוב בשמם. ואם תשאלו את שירנקה ועומר מילר, זו הסיבה שהמטבח הוא בית הספר הטוב ביותר בעולם.

הספר הזה הוא קודם כל ספר בישול ויש בו למעלה מ-85 מתכונים פשוטים, ישימים וטעימים בטירוף. מתכוני פטנט לארוחת ערב, קלאסיקות של בוקר ומאכלים שכל המשפחה אוהבת. בנוסף, הספר מכיל בוקסות וטיפים לשיתוף הילדים בתהליך הבישול ולפי רצון והיכולות המוטורית של הילד; עצות לפיתוח עצמאות אצל ילדים; איך להתמודד עם בררנות וסרבנות אוכל? איך לשמור על גיוון ועניין בבישול? ועוד סוגיות שמטרידות את רוב ההורים בישראל.

אל תפספסו עדכונים!

רשמו את המייל וקבלו עדכונים על דברים שאסור לכם לפספס ;)